Mauritius, Mauritius

Hotel Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

POŁOŻENIE :

na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Mauritius, ok. 5 km od Mahebourg, ok. 13 km od portu lotniczego na Mauritiusie. Przystanek autobusowy ok. 100 m od hotelu.

PLAŻA :

hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki za kaucją.

HOTEL :

KATEGORIA LOKALNA 4* Mniejszy, kameralny z rodzinną atmosferą w spokojnej okolicy.  Doskonały dla osób pragnących odpocząć w malowniczym krajobrazie.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja, lobby, restauracja główna Le Mahe - kuchnia międzynarodowa,  restauracja la carte La Brisant - owoce morza (wymagana wcześniejsza rezerwacja), restauracja z przekąskami Le Bleu Lagoon Resto, bar Le Colonel przy basenie. Usługi pralni chemicznej, room service, kantor, sklepik z pamiątkami.

INTERNET :

bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych

KONFERENCJE/INCENTIVE :

sala konferencyjna

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

bezpłatnie: basen, parasole, leżaki i materace, ręczniki za kaucją, tenis stołowy, rzutki, siatkówka plażowa, siłownia, kajaki, rowery wodne, hotelowe programy animacyjne odpłatnie: motorowe sporty wodne na plaży, centrum spa, masaże

DLA DZIECI :

wydzielona część basenu, plac zabaw, mini club dla dzieci w wieku 3-11, wysokie krzesełka w restauracji

ZAKWATEROWANIE :

Oferuje 88 pokoi odnowionych w 2015r. Pokoje typu privilege room dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci, lub jednej dostawki dla osoby dorosłej, wyposażone w klimatyzację, TV/SAT (15 stacji), małą lodówkę, zestaw do kawy/herbaty, sejf,  łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarką do włosów oraz telefon. Pokoje posiadają balkony lub tarasy.

WYŻYWIENIE :

All inclusive śniadania amerykańskie w formie bufetu, lunch w formie mini bufetu lub serwowane do stolika, kolacje w formie bufetu. Popołudniowa kawa, herbata, ciasto. Wszystkie lokalnie wybrane napoje: wino / wódki / piwo / whisky / napoje bezalkoholowe / woda mineralna, a także wybrane koktajle. All incusive nie zawiera napojów i alkoholi importowanych. W okresie świąteczno-sylwestrowym uroczysta kolacja wigilina 24.12 oraz sylwestrowa 31.12 wliczona w cenę.

INFORMACJE DODATKOWE :

lepeninsulabay.com

CENA :

Cena zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: BAGAŻU REJESTROWANEGO - tylko w przypadku linii Air France )płatny dodatkowo ok. 320pln/os) , dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE :

Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni. Powinny być spełnione następujące warunki: mają bilet powrotny, potwierdzoną rezerwację miejsca zamieszkania oraz środki niezbędne do utrzymania się w czasie pobytu (ok. 100 USD na dzień), a ważność ich paszportu w dniu planowanego opuszczenia terytorium Republiki Mauritiusa powinna wynosić - zgodnie z wymogami tego kraju - co najmniej kilka dni. Odpowiednio długi termin ważności dokumentu podróży (paszportu) jest bardzo ważny także z tego powodu, by nie dopuścić do powstania problemów z przedłużającym się pobytem w przypadkach losowych. Należy pamiętać, że nieważny paszport może spowodować kłopoty np. na lotnisku lub drodze powrotnej do kraju. Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/mauitius

COVID-19 :

Wszyscy potencjalni pasażerowie (w tym dzieci i niemowlęta) podróżujący na Mauritius w 2020 r. Muszą posiadać następujące dokumenty: - zaświadczenie o negatywnym teście PCR COVID - 19 wydane nie wcześniej niż 7 dni przed datą zameldowania. - ważny bilet lotniczy na Mauritius;- dowód zakupu pakietu podróżnego obejmującego zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w wyznaczonym hotelu na obowiązkową 14-dniową kwarantannę w pokoju. Zwraca się również uwagę na to : każdy przylatujący pasażer będzie musiał przejść testy PCR w dniu przylotu, w 7 i 14 dniu po przylocie:i jeśli test PCR wykaże, że dana osoba jest pozytywna na COVID-19, zostanie ona przekazana do publicznej placówki medycznej w celu leczenia.

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów