Mauritius, Mauritius

Hotel Anelia Resort & Spa

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

POŁOŻENIE :

Na zachodnim wybrzeżu wyspy w miejscowości Flic en Flac. W odległości ok. 48 km od lotniska oraz ok. 30 km od Port Louis.

PLAŻA :

Piaszczysta, prywatna, przy hotelu, serwis plażowy bezpłatny.

HOTEL :

Kategorie loklne 4*. Kompleks hotelowy wybudowany w 2015 roku, sklada się z dwupiętrowych budynków położonych pośród tropikalnej roślinności. Polecany dla par lub grup znajomych. Hotel odnaczony certyfikatem jakości Trip Advisaor, strona Tripadvisor przyznaje certyfikat jakości obiektom zakwaterowania, atrakcjom i restauracjom, które stale otrzymują niezwykle pochlebne recenzje.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Całodobowa recepcja, restauracja główna, restauracja na plaży, 2 bary: na plaży i przy basenie, przechowalnia bagażu, usługi pralni (płatne)

INTERNET :

Bezpłatny internet Wi-Fi w lobby.

KONFERENCJE/INCENTIVE :

sala konferencyjna

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatne: 2 baseny, leżaki i parasole przy basenie, siłownia, siatkówka plażowa, aquaaerobik, Płatne: centrum Spa, kort tenisowy, sporty wodne na plaży

DLA DZIECI :

2 brodziki, mini klub

WYŻYWIENIE :

HB: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje dodatkowo płatne do obiadokolacji. FB: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Napoje dodatkowo płatne do obiadu i kolacji. All inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w podanych przez hotel godzinach w wybranych barach.W okresie świąteczno-sylwestrowym uroczysta kolacja wigilina 24.12 oraz sylwestrowa 31.12 wliczona w cenę.

ZAKWATEROWANIE :

Pokoje typu Standard, dwuosobowy z możliwością jednej dostawki dla dzieci. Wyposażenie: łzienka (WC, prysznic, suszarka do włosów), klimatyzacja, telefon, TV-Sat, mini bar, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, balko/taras. Pokoje znajdują się na parterze lub 1 piętrze. Pokoje typu Superior tylko dwuosobowe, wyposażenie jak w pokoju Standardowym, znajdują się na 1 lub 2 piętrze.

INFORMACJE DODATKOWE :

https://www.aneliaresort.com/

CENA :

Cena zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: BAGAŻU REJESTROWANEGO - tylko w przypadku linii Air France )płatny dodatkowo ok. 320pln/os) , dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE :

Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni. Powinny być spełnione następujące warunki: mają bilet powrotny, potwierdzoną rezerwację miejsca zamieszkania oraz środki niezbędne do utrzymania się w czasie pobytu (ok. 100 USD na dzień), a ważność ich paszportu w dniu planowanego opuszczenia terytorium Republiki Mauritiusa powinna wynosić - zgodnie z wymogami tego kraju - co najmniej kilka dni. Odpowiednio długi termin ważności dokumentu podróży (paszportu) jest bardzo ważny także z tego powodu, by nie dopuścić do powstania problemów z przedłużającym się pobytem w przypadkach losowych. Należy pamiętać, że nieważny paszport może spowodować kłopoty np. na lotnisku lub drodze powrotnej do kraju. Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/mauitius

COVID-19 :

Wszyscy potencjalni pasażerowie (w tym dzieci i niemowlęta) podróżujący na Mauritius w 2020 r. Muszą posiadać następujące dokumenty: - zaświadczenie o negatywnym teście PCR COVID - 19 wydane nie wcześniej niż 7 dni przed datą zameldowania. - ważny bilet lotniczy na Mauritius;- dowód zakupu pakietu podróżnego obejmującego zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w wyznaczonym hotelu na obowiązkową 14-dniową kwarantannę w pokoju. Zwraca się również uwagę na to : każdy przylatujący pasażer będzie musiał przejść testy PCR w dniu przylotu, w 7 i 14 dniu po przylocie:i jeśli test PCR wykaże, że dana osoba jest pozytywna na COVID-19, zostanie ona przekazana do publicznej placówki medycznej w celu leczenia.

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów